Nevýhody sms půjčky

jsou zdřejmé především kvůli vysokým úrokům které plynou po uplynutí doby na splacení půjčky.

Nevýhody a rizka sms půjčky

Díky tomu, že sms půjčky jsou většinou na menší peněžní obnosy, jsou rizika z velkých dluhů a neschopností splácení menší. Ovšem zase díky rychlosti a jednoduchosti půjčky jsou i pozdější úroky mnohonásobně vyšší než u běžných dlouhodobých půjček. Věnujte tedy pozornost před odesláním žádací sms o půjčku čas přečtení a seznámení se z obchodními podmínkami. Především spěcháte-li na půjčku, tak se vaše pozornost může snižovat a tím může dojít k pozdějším nejasnostem s půjčkou - buďtě tedy pozorní!


Půjčku je třeba většinou splácet do 15 až 20 dní od doruční peněž na účet. Toto by neměl pro vás být problém, půjčujete-li si peníze z důvodu krátkodobé neschopnosti mít peníze, nebo jednorázového nákupu něčeho, co nutně potřebujete a víte, že budete mít peníze za pár dní. Ovšem nepoužívejte sms půjčky na sehnání peněž, o kterých víte že je nebudete moci během několika týdnů sehnat zpět.

Doporučujeme porovnat více společností nabízející sms půjčky a je dobré občas si porovnat vaše možnosti zpětného vrácení půjčky a projít si i nabídky dlouhodobých půjček - někdy může být výhodnější i na menší obnosy na kratší dobu.

Zjistěte si informace o firmě od které si půjčujete - především zda-li je důvěrihodná a nezneužije vaše údaje. Má-li již nějakou historii, případně si ji zkuste vyhledat na internetu, nejsou-li uživatelé, které s ní mají špatné zkušenosti.

Nevýhody sms půjčky

  • úrok je vyšší než u dlouhodobých půjček
  • je třeba vlastní mobilní telefon
  • jsou poskytovány pouze nižší částky 500 Kč - 20 000 Kč
  • vyšší půjčky dostáváte až při opakované půjčce
  • vyšší věková hranice pro půjčení peněž než 18 let

Postup půjčení

Informace co je třeba udělat pro získání sms půjčky a jak postupovat..Co si překontrolovat než-li je vaše sms půjčka odeslána.

postup půjčení

Pro koho je?

Je ideální pro chvilkové finanční problémy a jako rychlá finanční výpomoc.Není třeba dokazovat své příjmy.

Pro koho je?

Informace

Informace o půjčce a co by vás mohlo zajímat a historie této volby.Tento typ rychlé sms půjčky se nazývá "Finská půjčka".

Informace

Nevýhody

Jako každá půjčka má i tento typ půjčky jisté nevýhody a rizika.Nevyplatí se ji využívat na více jak 15 dní.

Nevýhody

Jedná se o rychlý a krátkodobý typ půjčky.

Většinou jenutné vrátit do 15 dní.

Peníze z sms půjčky na cokoliv do 10 minut.

Nikdo se vás neptá na si půjčujete.

Novinky na e-mail

© SMS PŮJČKA - rychlá cesta k půjčení menší částky peněz - 2019 | Reklama zde |